Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.
Kľúčové špecifikácie Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition 2025
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 97.6 mm |
| Zdvih piestu | 80 mm |
| Výkon motora | 90 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 110 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 4250 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Priemer škrtiacej klapky | 50 mm |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli, Zabanenie odskakovaniu kolies, |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1200 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Marzocchi |
| Priemer | 45 mm |
| Zdvih | 170 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Zdvih | 170 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Centrálna rúra |
| Uhol sklonu | 26.2 stupne |
| Závlek kolesa | 125 mm |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 310 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Nissin |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 255 mm |
| Piest | Jeden piest |
| Značka | Nissin |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Jazdné režimy, ABS v zákrutách, Ride-by-Wire, Kontrola trakcie, |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 21 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2273 mm |
| Šírka | 834 mm |
| Výška | 1185 mm |
| Rázvor | 1525 mm |
| Výška sedadla | 795 mm |
| Výška sedadla až | 820 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 228 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Maximálna rýchlosť | 176 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
| Kombinované emisie CO2 | 105 g/km |
| Stacionárna hlučnosť | 91 dB |
Vybavenie
| Vybavenie | Bluetooth, Konektivita, Denné svetlá LED, LED svetlomety, TFT displej, , , |
|---|
FAQ pneumatiky Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacný športový všestranný automobil
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition, rok výroby 2026, je 17 840 EUR s priemerným nájazdom 290 km.
- Ktorý z nich je lepší? Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition.
- Ako populárny je model Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition Obrázky
Zdroj: 1000PS




























